Obchod

FRRK Muž Mravnosť Zariadenie Kohút Klietky pre Mužov Nehrdzavejúcej Ocele Otroctva Pás Kontroly Popretie Výstroj BDSM Dospelých, Sexuálne Hračky, Krúžky na Penis 0 thumb
FRRK Muž Mravnosť Zariadenie Kohút Klietky pre Mužov Nehrdzavejúcej Ocele Otroctva Pás Kontroly Popretie Výstroj BDSM Dospelých, Sexuálne Hračky, Krúžky na Penis 1 thumb
FRRK Muž Mravnosť Zariadenie Kohút Klietky pre Mužov Nehrdzavejúcej Ocele Otroctva Pás Kontroly Popretie Výstroj BDSM Dospelých, Sexuálne Hračky, Krúžky na Penis 2 thumb
FRRK Muž Mravnosť Zariadenie Kohút Klietky pre Mužov Nehrdzavejúcej Ocele Otroctva Pás Kontroly Popretie Výstroj BDSM Dospelých, Sexuálne Hračky, Krúžky na Penis 3 thumb
FRRK Muž Mravnosť Zariadenie Kohút Klietky pre Mužov Nehrdzavejúcej Ocele Otroctva Pás Kontroly Popretie Výstroj BDSM Dospelých, Sexuálne Hračky, Krúžky na Penis 4 thumb
FRRK Muž Mravnosť Zariadenie Kohút Klietky pre Mužov Nehrdzavejúcej Ocele Otroctva Pás Kontroly Popretie Výstroj BDSM Dospelých, Sexuálne Hračky, Krúžky na Penis 5 thumb

FRRK Muž Mravnosť Zariadenie Kohút Klietky pre Mužov Nehrdzavejúcej Ocele Otroctva Pás Kontroly Popretie Výstroj BDSM Dospelých, Sexuálne Hračky, Krúžky na Penis

€21.02 €16.82

Štítky: dlho mravnosť kovové klietky, latex krátke šortky, bdsm hračky, cudnosť pre malý penis, chlapci mravnosť klietky, hôrny kohút klietky, cudnosť mužov, muži mravnosť klietky močovej trubice, cudnosť klietky ht, penis krúžok z nehrdzavejúcej ocele.

 • - Kód: w548
 • - Skladom
 • Kategória: Sex Toys

21 21C Detaily Produktu - Detalles de producto - détails du produit - Szczegóły Produktu - информация о продукте

F. A. Q

1 - musím platiť DPH?

Iba ak existuje vo vašej krajine.Cena v tejto lokalite neobsahuje žiadne tarifné daňová povinnosť alebo Colné odbavenie poplatok v akejkoľvek krajine.

2 - Ako je diskrétne balenie?

Veľmi.

Pošleme v hnedej boxy, nemáme používať poštové obálky, ktoré môže odhaliť to, čo je položka, keď sa človek cíti to.Dali sme odosielateľovi dole, ako Chen Jian, nemôžeme spomenúť, čo je vo vnútri vôbec.

Obsah sú označené ako "plavidlo hračka" alebo "kovový krúžok'.Nikto potrebuje vedieť!!!

3 - Môžete lode do mojej krajiny?

Máme loď z celého sveta, a väčšine krajín sú uvedené.Avšak ak to nie je, je to preto, že Colných problém.

4 - Aké sú vaše hračky vyrobené?

Alll dildo a análne hračky sú vyrobené z ne alergénne Silikónu.Je to mäkké, flexibilné a cítiť sa skvele proti pokožky.Silikón použitý neobsahuje Ftaláty.

Cudnosť klietky je vyrobená z nerezovej ocele.

5 - Ako dlho, kým sa odoslania svojej objednávky?

Naším cieľom expedície vašej objednávky ihneď, je to často rovnaký deň alebo nasledujúci deň, alebo v prvý pracovný deň v týždni, ak vaše objednávky cez víkend.

Objednávky môže niekedy trvať trochu dlhšie, ak nemáte dostatok zásob, ale sme stále vo výrobe.

Párkrát ročne nám môže byť uzavretá na fewd dní, alebo tak, ale vaša objednávka bude zaslané rovno na náš návrat.

6 - Meranie

Naším cieľom expedície vašej objednávky ihneď, je to často rovnaký deň alebo nasledujúci deň, alebo v prvý pracovný deň v týždni, ak vaše objednávky cez víkend.

Objednávky môže niekedy trvať trochu dlhšie, ak nemáte dostatok zásob, ale sme stále vo výrobe.

Párkrát ročne nám môže byť uzavretá na fewd dní, alebo tak, ale vaša objednávka bude zaslané rovno na náš návrat.

7 - Cena–výkon, rozhodne nie je nízka cena!

Cena-výkon je veľmi subjektívne, vzhľadom na presvedčenie, hodnoty, spotreba postoje mení na rôznych ľudí, čo rôznych ľudí má rôzne očakávania na presne rovnaký výrobok.

V skutočnosti sme všetci pochopili, že ultra-nízka cena je dosiahnutá za obeť kvality a robotník-loď.

FRRK by nikdy predávať výrobky, ktoré je ultra-nízka cena.Cena-výkon výrobku v FRRK sa týka vysoká cena-výkon pod predpoklad dobrej kvality.

8 - Pred nákupom

Farebné rozdiely nie je možné vyhnúť pre on-line nakupovanie.FRRK snaží správne farby, rovnako blízko ako je to možné skutočný, ale stále FRRK nezaručuje ŽIADNE farebné rozdiel.

Vďaka materiálu, znak, nepravidelného tvaru, sa mení opatrenie nástroj a metóda, tolerancia rozmeru neexistuje.Vo všeobecnosti rozmer tolerancia je ±1 cm a ktoré sa považujú za prijateľné.

9 - Po-predajný Servis

Kontaktovať FRRK Oficiálneho Obchodu ASAP, ak nie je žiadny problém produkty dostanete by byť vysoko odporúčané.

Naším cieľom je riešiť problémy s poctiví a úprimní, aby ste mať žiadne starosti.Ďakujem za váš čas v FRRK Oficiálneho Obchodu.

10 - Naughty Sexuálne Fantázie z FRRK

Popredný Čínsky dospelých, sexuálne hračky výrobcu v mužskej mravnosť klietky, realistické dildo, análne hračky a pošvy sektor, FRRK má viesť spôsobom, projektovanie a výroba najznámejších a transformačných rezanie-hrana sex produkty.

FRRK bolo stať sa svetovo preslávený pre jeho odborne vybraných premier sex produkty.FRRK ponúka ultimate sexuálne potešenie skúsenosti.Náš špecializovaný tím sexuálne zdravie a radosť oddaní mať odborné znalosti a pochopenie z najnovších inovácií produktov a techniky, a sú tu, aby vám pomôžu pri výbere z našich vysoko žiaduce produkty.

Ako FRRK rástla v priebehu rokov sme vyvinuli silné zákazníkov nasledujúce údaje a náš globálny dosah rozšírila, stávajú moderné sexuálne hračky priemysel destináciou pre istotu zákazníka.


 • So Sexuálnym Podtextom: No
 • Názov Značky: frrk
 • Položka Druh: Krúžky Na Penis
 • Farba: striebornú farbu s hladký leštený povrch
 • veľkosť: see picture in the below
 • Produkt: Muž Mravnosť Zariadenia Kohút Klietky pre Mužov
 • Materiál: Z Nehrdzavejúcej Ocele, vyrobené z nerezovej ocele materiál
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Aplikácia: pre mužov, zámok penisu
 • Nemravný Obrázok: No
 • Číslo Modelu: FRRK-21 21C