Aktivity pre ženy

Ister ponúka profesionálne aj duchovné vzdelávanie pre ženy všetkých vekových kategórii. Život ponúka neustále nové výzvy a nové otázky, na ktoré treba hľadať odpoveď a vzdelávanie v isteri je programované tak, aby tomu napomohlo. V ponuke sú jazykové kurzy, kultúrne besedy so zaujímavými osobnosťami či kurzy o výchove alebo aj o varení. Dôležitou zložkou vzdelávania poskytované Isterom je aj duchovná formácia. Každý mesiac sa organizujú duchovné obnovy s kňazom a raz za štvrťroka duchovné cvičenia. Podľa potrebys a organizujú taktiež teologické či morálne kurzy.
conferencia_kruh

Aktuálne aktivity

obnova_kruh

Duchovné obnovy

Počas celej duchovnej obnovy je možnosť svätej spovede a na koniec je vždy svätá omša.

Dátumy

Každý prvý pondelok a utorok v mesiaci od 17.30.

Každý prvý piatok v mesiaci od 9.00.

2 (1)

Duchovné cvičenia

Duchovné cvičenia sú príležitosťou zastaviť sa, zamyslieť sa nad vlastným životom a prehĺbiť vo viere. Trvajú štyri dni a konajú sa vo vzdelávacom centre Palouček, neďaleko Prahy. Cena je 3300 Čk.

Termíny rok 2017

26.-29. októbra

9.-12. novembra

Aktuality

23. marca 2017

Coaching a soft skills

Počas marca a apríla sa v Isteri konajú prednášky a workshopy s profesionálnou coucherkou Veronikou Jenčovou určené pre ženy a pre študentky. Každé stretnutie je orientované na jednu konkrétnu tému […]
26. novembra 2016

20. výročie Isteru

Rok 2016 je pre Ister dôležitým momentom, oslavuje totiž 20 rokov od začiatku svojho pôsobenia na Slovensku. Od roku 1996 Ister spoznalo mnoho žien a dievčat, v jeho priestoroch sa […]
8. februára 2016

Prednáška o výchove

V utorok, 16. februára o 18.00 sa v Isteri uskutoční prednáška na tému „Výchova k striedmosti a pracovitosti v rodine“. Vstup je voľný.  
25. januára 2016

Rok milosrdenstva v Isteri

Pri príležitosti roku Milosrdenstva sa v Isteri koná každý prvý štvrtok v mesiaci od 18.00 do 20.00 Adorácia a vyloženie Najsvätejšej Sviatosti oltárnej. Počas celej adorácie je možnosť svätej spovede.