Už o pár mesiacov to vypukne a uskutoční sa ďalší z našich táborov! Tento rok bude plný noviniek, vylepšili sme totiž program tak, aby ho dievčatá využili naozaj na maximum. Tentokrát sa stretneme na Chate Eduard v Bělej pod Pradědem v Česku uprostred krásnej prírody neďaleko hraníc s Poľskom.

Tábor je pre dievčatá od 9 do 13 rokov. Staršie dievčatá však môžu ísť ako pomocné animátorky.

Dátum: 22. - 28. júla 2019

Čo nás čaká?

TÉMA

Naše tábory majú každý rok nejakú tému a tento rok budú dievčatá riešiť záhadu. Aby sa im to podarilo budú musieť prejsť rôznymi skúškami, zapojiť všetky sily a spolupracovať s kamarátkami.

Podarí sa im do konca tábora zistiť, čo sa to vlastne stalo?

AKTIVITY

Anglická konverzácia

Doobeda sme pripravili hodiny konverzácie v anglickom jazyku. Dievčatá budú rozdelené do skupín podľa úrovne a zábavnou formou sa aj v lete niečo naučia.

Krúžky

Poobede sa budú môcť dievčatá okrem hier zapojiť do rôznych krúžkov ako divadlo, tanec či výtvarná. Na nich pripravíme program na posledný deň, kedy prídu rodičia.


Okrem toho sa dievčatá môžu tešiť na výlety, nočnú hru, opekačku a mnoho iného.

TUTORING A FORMÁCIA

Každému dievčaťu ponúkame počas tábora aj možnosť individuálneho tutoringu. Ten mu môže pomôcť lepšie sa spoznať, nájsť svoje silné stránky či veci, v ktorých sa môže zlepšiť.


Súčasťou tábora je aj katolícka duchovná formácia. Každý deň je možnosť ísť na sv. omšu, ako aj prednášky o čnostiach a základných témach z katechizmu. Túto formáciu má na starosti osobná prelatúra Katolíckej cirkvi Opus Dei.

Kam ideme?

Tentokrát bude tábor na Chate Eduard v Čechách, neďaleko hranice s Poľskom. Nachádza sa uprostred chránenej krajinskej oblasti Jeseníky a areál chaty sa rozprestiera uprostred prírody a je obklopený horskou krajinou. Chata má okrem iného aj bazén a rôzne ihriská, ktoré určite využijeme.

Viac informácii o ubytovaní nájdete na ich webovom sídle.

Ďalšie informácie

CENA

Cena táboru je 135€.

Táto suma zahŕňa ubytovanie, stravu, angličtinu, krúžky ako aj výlety. Jediné, čo treba zaplatiť zvlášť je cesta, keďže existuje viacero možností.

Kontaktná osoba

Zuzka Kosková

0915 875 739


Predchádzajúce tábory

10. septembra 2018

Dievčatá na tábore precestovali päť svetov

11. septembra 2017

Spomienky na letný tábor 2017

Toto leto sa tábor niesol v duchu cestovania po rôznych planétach. Každý deň iné miesto plné hier a zábavy. To najlepšie si môžete pozrieť na fotkách. Projekt “Letný tábor 2017” bol […]
2. septembra 2016

Letný tábor 2016

To najlepšie z tohtoročného tábora! Projekt “Letný tábor 2016” bol podporený z  grantového programu hlavného  mesta SR Bratislavy pre voľný čas, šport a sociálne aktivity.     
10. augusta 2015

Spomienky na letný tábor 2015

Pripomeňme si tie najlepšie momenty z našej letnej Cesty okolo Sveta. Projekt „Letný tábor Cesta okolo sveta“ bol podporený z  grantového programu hlavného  mesta SR Bratislavy pre voľný čas, šport a sociálne […]