Rodinný guláš zožal veľký úspech
2. júna 2018
Spojili sme sily s klubom v Ekvádore
11. septembra 2018
Ukáž všetko

Dievčatá na tábore precestovali päť svetov

SONY DSC

 
Aj tento rok sa konala naša najtradičnejšia letná aktivita a to tábor pre dievčatá. Opäť sme sa spojili s klubmi z Brna a Prahy a dokopy nás bolo takmer 60. Na prelome júla a augusta sme tak lovili príbehy a každý deň sa niesol v znamení iného legendárneho príbehu.
 
 
Každý deň bol plný hier, v prvý deň boli spojené napríkald s Narniou, ten psoledný zbierali bobríkov spolu s chlapcami od bobrej rieky. Najväčší úspech dosiahlo preťahovanie sa lanom na namydlenej plachte, obľúbená ale bola aj veľká trampolína, ktorú mali dievčatá k dispozícii v areáli. Okrem hier však každý deň boli dielne, kde sa učili vyrábať šperky, čelenky či masky. Súčasťou táboru však boli aj výlety, častokrát sme išli na kúpalisko a nemohla chýbať ani nočná hra. Posledný večer sme mali táborák a spolu sme si pripomenuli najlepšie chvíle tábora. Okrem zábavy boli súčasťou nášho tábora aj prednášky a osobné tutoringy o čnostiach ako napríklad poriadok či priateľstvo. Tešíme sa na budúci rok! Najlepšie chvíle si môžete pozrieť v galérii.
 
 
logoBA_1 colour

Ďakujeme!

Projekt “Letný tábor 2018” bol podporený z grantového programu hlavného mesta SR Bratislavy pre voľný čas, šport a sociálne aktivity.