Právne informácie
7. mája 2017
Spomienky na letný tábor 2017
11. septembra 2017
Ukáž všetko

7 dôvodov prečo bývať v Isteri

1. Poloha v úplnom centre Bratislavy – môžeš ušetriť veľa času!!

Na právnickú a filozofickú fakultu Komenského je to od nás iba 8 minút pešo, na lekársku 11 a na pedagogickú 14 minút. Ak študuješ napríklad na Ekonomickej univerzite, autobusom bez prestupu sa tam dostaneš za 7 minút.

Vďaka tejto polohe môžeš denne ušetriť až hodinu času, ktorú by si ináč strávila v autobuse!

To však nie je všetko: v úplnej blízkosti je obchodné centrum Eurovea, kino, národné divadlo, autobusová stanica a za 15 minút kráčania si na Hlavnom námestí a v absolútnom srdci Bratislavy.

2. Výborné zariadenie a zaručená čistota

U nás sa nebudeš musieť zaoberať uterákmi či posteľným prádlom. To všetko je v cene a každé dva týždne dostaneš čistú sadu. O zariadenie izieb sa staráme a keď sa niečo pokazí, opravu vybavíme!

Okrem toho sa u nás ploštíc či plesne báť nemusíš. Poriadok a čistota je totiž pre nás priorita, a preto sme zabezpečili upratovanie spoločných priestorov aj izieb.

3. Vďaka samostatnej izbe budeš môcť využiť čas naplno

Na štúdium je treba ticho a pokoj, a to je dôvod prečo sú naše izby samostatné a každá má aj vlastnú kúpeľňu. To ti dá veľkú mieru autonómie: nemusíš sa nikomu prispôsobovať a zorganizovať sa môžeš tak, ako to najlepšie vyhovuje Tebe.

4. Domáca strava, ktorá ťa naštartuje

Mnohé naše študentky si najviac pochvaľujú práve našu stravu. Je domáca, vyvážená a chutná. Zostaveniu jedálnička sa totiž venuje osoba, ktorá sa tomu rozumie. U nás sa ti určite nestane, že budeš žiť pol roka na rožkoch a treske.

V cene sú zahrnuté raňajky a obed alebo večera. Aj táto služba ti ušetrí mnoho času: nebudeš musieť nakupovať, variť či hľadať miesto kde sa najesť.

5. Študentské prostredie, čo ťa namotivuje

Nie sme penzión či privát, sme študentský domov, ktorý srší študentskou atmosférou. To ti pomôže počas skúškového obdobia, či v momentoch, keď budeš potrebovať motiváciu. V dome nájdeš aj priestrannú študovňu s knižnicou, ktorá ti je k vždy k dispozícii.

6. Rôzne kultúrne akcie, výlety

Ister je nielen študentským domovom ale aj kultúrnym centrom, a preto organizujeme mnoho rôznych aktivít, na ktorých sa môžeš zúčastniť. Okrem rôznych stretnutí s osobnosťami, kurzu couchingu či výletov pripravujeme aj kinofórum či debatný klub na aktuálne témy.

7. Budeš mať na okolí ľudí, ktorí ťa podržia

Charakteristikou Isteru je aj to, že v ňom vládne rodinná atmosféra. To je dané aj tým, že počet študentiek je obmedzený a v dome je dokopy okolo 18 osôb. Vďaka tomu hneď všetkých spoznáš a rýchlo si nájdeš ľudí, ktorí ťa podržia.

(fotka zo stretnutia po rokoch)